Придбати книгу Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене) в Києві, Одесі та Львові.

270грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахТести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене)

Посібник

У цій книзі ви знайдете:

Тестові завдання з Правил дорожнього руху, що відповідають чинним програмам навчання в автошколах для всіх категорій прав;

Запитання, що дозволяють самостійно підготуватися до успішного складання іспиту в ГСЦ;

Завдання в ілюстраціях;

Посилання на пункти Правил дорожнього руху, до яких належить запитання;

Тести з основ безпеки руху і надання першої медичної допомоги;

Таблиця правильних відповідей.

Книга буде корисною: автомобілістів-початківців та учнів автошкіл; досвідчених водіїв, охочих освіжити свої знання; батьків, яким небайдужа якість підготовки їхніх дітей; викладачів автошкіл; поліцейських, які не покладаються лише на магію смугастого жезла.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-121-1
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 288

Щоб купити Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене) у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене), або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене). Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Придбати Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене)– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене) у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Тести за правилами дорожнього руху України (10-е видання перероблене і доповнене) за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.