Придбати книгу Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси  в Києві, Одесі та Львові.

500грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахТактика личной охраны на войне. Дикие гуси

Посібник

С. Гулливеров

В ближайшем будущем весь мир узнает о том, что все перевороты все локальные конфликты происходят именно с применением «искателей приключений», наемников, «диких гусей» или «ЧВК» под «чутким» руководством государственных специальных служб. Все передовые государства мира уже обеспечены частными военными фирмами, только они имеют разные наименования, разный статус, разные полномочия и разный ресурс. Данными полу гражданскими подразделениями легче прикрываться в случаях, каких либо «разборок» или глобальных форс мажорных обстоятельств. Эти компании не несут такой ответственности в международном правовом отношении, как несут военнослужащие, например, определенной страны, рода войск и воинской части. В свою очередь наемники «контрактеры», так же, не несут моральной, человеческой, душевной ответственности за те действия которые они совершают в чужой стране, потому что эта страна не является им Родиной, им просто за это платят хорошие деньги, и они считают «что после меня хоть потоп»! Поэтому когда мы видим, что происходит маленький локальный не масштабный конфликт нужно понимать, что за ним стоит очень большой глобальный «руководитель» и мелкие интересы населения при этих глобальных разборках, учитываться к сожалению не будут.

Додаткова інформація:

Видавництво КНТ
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 284

Щоб купити Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси , або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси . Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси » - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси », що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси – у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Тактика личной охраны на войне. Дикие гуси " важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.