Придбати книгу Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги в Києві, Одесі та Львові.

270грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСвітовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги

Монографія

Т.О. Костюк

Дана робота є першим монографічним дослідженням всього комплексу аспектів та потенціалу складного та мультизадачного процесу інтернаціоналізації вищої освіти. В роботі здійснено кросдисциплінарне та системне дослідження транскордонних процесів в галузі вищої освіти крізь призму управлінських стратегій для їх ефективної імплементації. Розкрито генезис становлення та розвитку інтернаціоналізації вищої освіти (ІВО). Визначено поняття, особливості та структуру суб’єкт-суб’єктних та суб’єкт-об’єктних відносин в процесі транскордонних взаємовідносин у вищій освіті, управлінські наративи та імперативи щодо здійснення таких відносин. З’ясовано зміст різних видів та проявів інтернаціоналізації у вищій освіті, а також її вплив на розвиток держави. Обґрунтовано необхідність активного впровадження стратегій інтернаціоналізації на інституційному та державному рівнях.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-611-01-1664-0
Рік видання 2020
Кількість сторінок 300

Щоб купити Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги» - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги», що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Світовий досвід державного управління транскордонними процесами в освіті: цінності, переваги" важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.