Придбати книгу Проблемы эффективности гражданского судопроизводства  в Києві, Одесі та Львові.

425грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПроблемы эффективности гражданского судопроизводства

Монографія

Х.А. Джавадов

Монография посвящена исследованию проблем эффективности гражданского судопроизводства. Анализируются научные взгляды на понятие эффективности, обосновывается и развивается авторский подход к определению этой категории, исследуется ее структура и проявляется специфика отдельных составляющих. Выясняется влияние на эффективность гражданского судопроизводства основных элементов гражданской процессуальной деятельности - целей гражданского судопроизводства, его результатов, а также затраченных ресурсов. Исследуются проблемы эффективности отдельных судебных процедур в гражданском судопроизводстве. Уделяется внимание эффективности подготовительного производства, которое создает условия для правильного и своевременного рассмотрения и разрешения дела. Рассматриваются проблемы реализации требования эффективности в общих положениях рассмотрения дела по существу, структуре этой стадии и правовом регулировании судебных актов. В результате проведенного исследования сформулирован ряд предложений, касающихся оптимизации гражданских процессуальных норм и практики их применения.

Для научных работников, судей, адвокатов, сотрудников юридических фирм, преподавателей, аспирантов и студентов высших учебных заведений, всех, кто интересуется проблемами гражданского судопроизводства.

Додаткова інформація:

Видавництво Юридична думка
ISBN 978-617-665-040-9
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70х100 1/16
Кількість сторінок 360

Щоб купити Проблемы эффективности гражданского судопроизводства у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Проблемы эффективности гражданского судопроизводства , або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Проблемы эффективности гражданского судопроизводства . Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Видавництво Право - великий вибір книг з правової дисципліни для викладачів навчальних закладів юридичних напрямків, студентів і людей цікавляться темою законодавства України і міжнародними правовими відносинами.

Ми стежимо за всіма останніми оновленнями правових документів та законів України оновлюючи асортимент літератури з виходом актуальної інформації.

«Проблемы эффективности гражданского судопроизводства » - необхідна юридична література для студентів і викладачів, а також для підприємців. У нас ви знайдете різні навчальні посібники, а також велику кількість законів і кодексів, які зацікавлять широку аудиторію. Заходьте на Pravo-izdat.com.ua і вибирайте літературу, необхідну для Вашої діяльності. «Проблемы эффективности гражданского судопроизводства », що випускається видавництвом, містить необхідний і достатній обсяг знань, який дозволяє майбутнім фахівцям вільно орієнтуватися в даній області своєї професійної діяльності.

Придбати Проблемы эффективности гражданского судопроизводства – у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право засноване Національною академією імені Ярослава Мудрого в 1996 році практикуючими юристами що гарантує високий рівень якості наших видань.

Купити Проблемы эффективности гражданского судопроизводства від видавництва Право за вигідними цінами з доставкою зручним для вас шляхом.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Проблемы эффективности гражданского судопроизводства у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Проблемы эффективности гражданского судопроизводства за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.

Вирішивши замовити книгу для юристів, а саме "Проблемы эффективности гражданского судопроизводства " важливо звертати увагу на рік видання і актуальність наданої в змісті інформації. Адже щорічно законодавство коригується, виникають нові норми. Тому каталог сайту інтернет-магазину Видавництво "Право" постійно оновлює список книг, доступних до покупки.

Книги для юридичної освіти ➞ цікава література і привабливі ціни!

Література вузької тематики рідко буває представлена широким асортиментом, але це явно не про магазин Видавництво "Право". На допомогу студентам і фахівцям в області юриспруденції і права ми пропонуємо підручники і книги для юристів, які рекомендуються для навчання у ВНЗ і на відповідних факультетах.