Придбати книгу Про людські права. Лекції в Києві, Одесі та Львові.

515грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПро людські права. Лекції

Наукове видання

Головатий Сергій

Ця книга - перша і поки єдина в Україні - про те, де взагалі беруться права людини і як, пробившись з філософських джерел і вилившись в моральний наказ, вони беруться юридичною силою і як на зміну виплекані філософами епохи Просвітництва приходить і надалі всесвітньо затверджується ідея прав людини як нормативне явище міжнародної і національних систем права. Напісанная за джерелами Західної філософської, політичної і правової традиції, ця робота є запереченням пануючого у вітчизняній юридичній теорії і практиці підходи до розуміння сутності прав людини, побудованого на традиції радянського і пострадянського нормативного позитівізма. Згідно Західної традиції права запропоновано висвітлення теми прав людини в формі лекцій з метою отримання знань про доктрини, принципи, інститути, механізми і процедури, що стоять на сторожі прав людини.

Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних шкіл, науковців в галузі права, а також для суддів, адвокатів, прокурорів та працівників публічної служби.

Додаткова інформація:

Видавництво Дух і літера
ISBN 978-966-378-490-8
Обкладинка Тверда
Рік видання 2016
Кількість сторінок 760

Щоб купити Про людські права. Лекції в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Про людські права. Лекції, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Про людські права. Лекції - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Про людські права. Лекції в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.