Придбати книгу Правила Дорожного Движения Украины 2019 (на русском языке)  в Києві, Одесі та Львові.

40грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПравила Дорожного Движения Украины 2019 (на русском языке)

Пособие

ЧТО ВЫ НАЙДЕТЕ В ЭТОЙ КНИГЕ: самый актуальный текст Правил дорожного движения, а также ВСЕ самые последние изменения; цветные иллюстрации, дорожные знаки и разметку в тексте Правил; таблицу с новыми штрафами за нарушение ПДД; разъяснения по ОСАГО и Европротоколу; расшифровку категорий в правах; телефоны «горячей линии» и адреса управлений ГАИ в областях; перечень обязательных лекарственных средств в аптечке.

КНИГА ПРЕДНАЗНАЧЕНА ДЛЯ: начинающих автомобилистов и учащихся автошкол; опытных водителей, желающих освежить свои знания; всех автолюбителей, нуждающихся в самой свежей информации относительно ПДД; родителей, которым небезразлично качество подготовки их детей; преподавателей автошкол; сотрудников страховых компаний.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-145-7
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 80

Щоб купити Правила Дорожного Движения Украины 2019 (на русском языке) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Правила Дорожного Движения Украины 2019 (на русском языке) , або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Правила Дорожного Движения Украины 2019 (на русском языке) - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Правила Дорожного Движения Украины 2019 (на русском языке) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.