Придбати книгу Правила Дорожнього Руху України 2019 (українською мовою)  в Києві, Одесі та Львові.

40грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПравила Дорожнього Руху України 2019 (українською мовою)

Посібник

ЩО ВИ ЗНАЙДЕТЕ У ЦІЙ КНИЗІ: найактуальніший текст Правил дорожнього руху, а також УСІ найостанніші зміни; кольорові ілюстрації, дорожні знаки та розмітку у тексті Правил; таблицю з новими штрафами за порушення ПДР; роз’яснення з ОСЦПВ та Європротоколу; розшифрування категорій в правах; телефони «гарячої лінії» та адреси управлінь ДАІ в областях; перелік обов’язкових лікарських засобів в аптечці.

КНИГА БУДЕ КОРИСНОЮ ДЛЯ: автомобілістів-початківців та учнів автошкіл; освідчених водіїв, які бажають освіжити свої знання; усіх автолюбителів, що потребують найсвіжішої інформації стосовно ПДР; батьків, яким небайдужа якість підготовки їхніх дітей; викладачів автошкіл; співробітників страхових компаній.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-14-40
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 80

Щоб купити Правила Дорожнього Руху України 2019 (українською мовою) в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Правила Дорожнього Руху України 2019 (українською мовою) , або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Правила Дорожнього Руху України 2019 (українською мовою) - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Правила Дорожнього Руху України 2019 (українською мовою) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.