Придбати книгу Організаційно-правові заходи протидії протиправній діяльності кримінальних лідерів в установах пенітенціарної системи України в Києві, Одесі та Львові.

320грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахОрганізаційно-правові заходи протидії протиправній діяльності кримінальних лідерів в установах пенітенціарної системи України

Монографія

Гула Л. Ф., Гумін О. М., Коваленко В. В., Ортинський В. Л.

Досліджено організаційні та правові основи протидії злочинам та протиправним діянням злочинних лідерів в установах виконання покарань пенітенціарної системи України. Висвітлено засадничі функції злочинних лідерів у місцях позбавлення волі. Розглянуто проблемні питання пенітенціарної злочинності та її детермінантів й організацію використання кримінально-виконавчих та оперативно-розшукових засобів впливу для припинення протиправних дій груп негативного спрямування та кримінальних лідерів і «авторитетів» в установах виконання покарань.

Для студентів, аспірантів, слухачів юридичних факультетів ВНЗ, викладачів, вчених-науковців, а також практичних працівників правоохоронних органів.

Додаткова інформація:

Видавництво Львівська політехніка
ISBN 978-966-941-047-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Кількість сторінок 380

Щоб купити Організаційно-правові заходи протидії протиправній діяльності кримінальних лідерів в установах пенітенціарної системи України в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Організаційно-правові заходи протидії протиправній діяльності кримінальних лідерів в установах пенітенціарної системи України, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Організаційно-правові заходи протидії протиправній діяльності кримінальних лідерів в установах пенітенціарної системи України - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Організаційно-правові заходи протидії протиправній діяльності кримінальних лідерів в установах пенітенціарної системи України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.