Придбати книгу Невидимая война: биологическое оружие в Києві, Одесі та Львові.

220грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахНевидимая война: биологическое оружие

Научно-публицистическое издание

Сенченко Н. И.

Это третья книга из серии «Невидимая война», в которой автор пытается предупредить людей о коварстве англо-саксонского истеблишмента, разрабатывающего оружие массового поражения. Речь идет о самом страшном оружии, изобретенном человечеством ‒ биологическом (бактериологическом). Пресловутая теория «золотого миллиарда» дает идеологическую основу для уничтожения большей части человечества. Украинские военные и гражданские власти, разрешившие Пентагону разместить на нашей территории биолаборатории и проводить жуткие эксперименты с собственным народом, заслуживают осуждения. Автор надеется, что эта книга послужит аргументом для разрыва договоров с Пентагоном и уничтожения биолабораторий, деятельность которых ведет к депопуляции населения. Не пришло ли время задуматься над тем, кем и зачем это все было сделано, и пересмотреть эти решения? Хотя бы для того, чтобы народы Украины не оказались без средств защиты от оружия массового поражения, построенного на новых принципах.

Додаткова інформація:

Видавництво Ліра-К
ISBN 978-617-7748-54-9
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 216

Щоб купити Невидимая война: биологическое оружие у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Невидимая война: биологическое оружие, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Невидимая война: биологическое оружие. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Придбати Невидимая война: биологическое оружие– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Невидимая война: биологическое оружие у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Невидимая война: биологическое оружие за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.