Придбати книгу Коррупционный роман. Книга первая "ГАСК" в Києві, Одесі та Львові.

Поділитися інформацією в соціальних мережахКоррупционный роман. Книга первая "ГАСК"

Художественное издание

Александр Чумаков

Увага! Продукція з віковим обмеженням. Видання містить нецензурні слова та вислови. Продаж неповнолітнім заборонено.

 

Обывателю сложно постичь, кто есть кто в пищевой цепочке коррупционеров и борцов с ними.

А тут, в этой книге всё разложено «по полочкам». С первых страниц приходит понимание как, за что, куда, почему, зачем и для кого у вас отнимают ваши деньги.

Распечатав первую часть, я дал её знакомым почитать, поделиться своим впечатлением. Совершенно не ожидал такого всплеска эмоций. Разных эмоций. «Вау эффект» присутствовал у всех, но одни смеялись, другие впадали в депрессию оттого, с чем ознакомились. Видите, не для всех весело получилось. Оказалось, что чем честнее и наивнее человек, чем сильнее он верит телевизору и политикам, тем сильнее у него стресс от альтернативного понимания происходящего.

Серия книг «Коррупционный роман» – (весело по коридорам власти) о вас. О людях, которым что‑то нужно от этой самой власти. И о власти, которой от людей ничего не нужно. Вообще. Кроме голосов на выборах и денег. Голосов раз в пять лет, а денег всегда. Про выборы не сейчас. Сейчас про вытягивание денег.

Вы с этим столкнулись. И возникают для вас два варианта решения проблемы. Первый вариант – это дать деньги. Он прост и быстр. Власть добреет и поворачивается лицом к «плательщику». За ваши деньги ваша проблема будет решена положительно, в сжатые сроки. Вы получаете нужное вам решение и успокаиваетесь.

Но что делать и как быть, если вы амбициозны, с обострённым чувством справедливости и (или) у вас нет денег? Откройте книгу. В ней подробно и читабельно рассказывается, как быть в таком случае. И это второй вариант. Вам должно понравиться.

 

Додаткова інформація:

ISBN 978‑617-745-014-5
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 176

Щоб купити Коррупционный роман. Книга первая "ГАСК" у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Коррупционный роман. Книга первая "ГАСК", або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Коррупционный роман. Книга первая "ГАСК". Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Придбати Коррупционный роман. Книга первая "ГАСК"– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Коррупционный роман. Книга первая "ГАСК" у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Коррупционный роман. Книга первая "ГАСК" за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.