Придбати книгу Коммерческий кодекс Франции Том 1 в Києві, Одесі та Львові.

900грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКоммерческий кодекс Франции Том 1

Научное издание

Пер. с франц. В. Н. Захватаев

Данная книга является вторым, обновленным, изданием перевода на русский язык действующего Коммерческого кодекса Франции, который за последнее десятилетие французский законодатель существенным образом пересмотрел (а в некоторых случаях переписал) в свете новых тенденций развития национального законодательства и законодательства Европейского Союза.

Наряду с указанным переводом, в книгу также включен перевод широко известного в прошлом Коммерческого кодекса Франции 1807 года, который был создан по инициативе Наполеона и действовал, с изменениями, на протяжении почти двухсот лет. Книгу дополняет перевод двух знаменитых в прошлом королевских ордонансов 1673 года и 1681 года, которые в свое время определили формирование и развитие коммерческого права не только во Франции, но и далеко за ее пределами. Кроме упомянутых переводов, книга включает предисловие, где показаны источники коммерческого права во Франции, процесс его становления и основные этапы его развития, а также представлен детальный очерк морского торгового права Франции, где изложены его основные принципы и действующие положения, которые могут быть полезны как в практических, так и в научно-исследовательских целях.

Наконец, книгу дополняет разработанный автором обширный справочный аппарат, призванный способствовать более глубокому пониманию и правильному применению положений Кодекса. В справочный раздел вошли различные авторские комментарии и разъяснения основных французских правовых терминов из области коммерческого, гражданского, гражданско-процессуального, валютно-финансового и морского права Франции.

Будучи энциклопедической по широте охвата коммерческого законодательства Франции всего его исторического периода существования, книга рассчитана на всех, кто интересуется, изучает, исследует или преподает коммерческое право, а также на тех, кто участвует в процессе его совершенствования или применения. Она также может быть полезна всем, кто так или иначе вовлечен в сферу европейской профессионально-деловой жизни, и в первую очередь – ​юристам-практикам и бизнесменам, работающим на европейском рынке.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-567-1
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 842

Щоб купити Коммерческий кодекс Франции Том 1 у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва «ПРАВО».

Видавництво «Право» завжди має великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції та права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші видання у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Коммерческий кодекс Франции Том 1, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва «Право» можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва «Право» уточнюйте у наших менеджерів. У посібнику, який представлено на сайті Pravo-izdat.com.ua, компактно викладено матеріал нормативної навчальної дисципліни Коммерческий кодекс Франции Том 1. Посібник може бути корисним абітурієнтам, учням ліцеїв, а також широкому колу осіб, які цікавляться адміністративним правом, процесом, державним управлінням або іншим правовими дисціплінами.

Придбати Коммерческий кодекс Франции Том 1– у Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську, в Харкові і Харківській області.

Видавництво «Право» розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншим областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво. Нині ви можете замовити будь-яку книжку, будь-то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Коммерческий кодекс Франции Том 1 у Маріуполі, Слов'янську, Краматорську. Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль – після оформлення замовлення наш менеджер зв’яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на питання стосовно оплати та доставки. Видавництво "Право" - популярний в Україні спеціалізований інтернет-магазин юридичної літератури для студентів і професіоналів. Асортимент нашого інтернет-магазину складається з понад 3500 найменувань, спеціальної та навчальної юридичної літератури: книги з криміналістики, законодавчі посібники, довідники по юриспруденції. Щоб купити підручник Коммерческий кодекс Франции Том 1 за ціною видавництва, телефонуйте по вказаним телефонам. У нас Ви знайдете конкурентні ціни (без накрутки); швидку доставку - доставляємо замовлення в усі міста України; зручні способи оплати.