Придбати книгу Комплект з 8-ми книг серії "Харьковская цивилистическая школа" у подарунковому футлярі в Києві, Одесі та Львові.

2150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКомплект з 8-ми книг серії "Харьковская цивилистическая школа" у подарунковому футлярі

Монографія

Под общей редакцией И.В. Спасибо-Фатеевой

«Харьковская цивилистическая школа» являє собою цикл монографій, які присвячені аналітичним дослідженням основних категорій цивільного права – власності, захисту, договору та ін. Ідея цього циклу полягає в презентації наукових праць вчених – класиків цивілістики, які викладали в харківських юридичних вузах і залишили по собі неоціненну наукову спадщину, а також демонстрації наступності сучасних харківських цивілістів у своїх наукових пошуках.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
Обкладинка Тверда

Щоб купити Комплект з 8-ми книг серії "Харьковская цивилистическая школа" у подарунковому футлярі в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Комплект з 8-ми книг серії "Харьковская цивилистическая школа" у подарунковому футлярі, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Комплект з 8-ми книг серії "Харьковская цивилистическая школа" у подарунковому футлярі - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Комплект з 8-ми книг серії "Харьковская цивилистическая школа" у подарунковому футлярі в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.