Придбати книгу Экстренная помощь при ДТП в Києві, Одесі та Львові.

100грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЭкстренная помощь при ДТП

Навчальний посібник

Эта книга создана под руководством и при активном участии практикующих медицинских работников, которые знают из собственного опыта о наиболее распространенных травмах при дорожно-транспортных происшествиях и готовы поделиться с читателями ценной информацией о том, как помочь пострадавшему еще до приезда «скорой помощи». Ведь в сложной ситуации важна не только моральная готовность прийти на помощь, но и достаточная подготовленность в плане знаний и навыков оказания первой медицинской помощи.

Додаткова інформація:

Видавництво Моноліт
ISBN 978-617-577-081-8
Обкладинка М`яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 96

Щоб купити Экстренная помощь при ДТП в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові — потрібно зробити замовлення на сайті інтернет-магазину видавництва "ПРАВО".

Видавництво “Право” завжди підтримує великий асортимент популярної літератури із галузі юриспруденції і права. Ми забезпечуємо доставку літератури у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі і Львові, а також Ви можете придбати наші у інші міста і населених пунктах Україні. Замовити та купити Экстренная помощь при ДТП, або іншу юридичну літературу на сайті видавництва “Право” можна оптом і в роздріб. Оптові ціни на товари видавництва “Право” уточнюйте у наших менеджерів.

Придбати Экстренная помощь при ДТП - в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Видавництво Право розповсюджує юридичну літературу в Кривому Розі, Полтаві та всім іншім областям Україні. Відомі українські фахівці і науковці приймають участь у створенні літературу, яку видає видавництво Право. Сьогодні ви можете замовити будь-яку книжку, будь то словник, кодекс, хрестоматія, посібник, підручник, коментарі чи інше на сайті нашого видавництва з доставкою у міста Запоріжжя, Суми та інші міста за найкращою ціною в Україні! Замовте Экстренная помощь при ДТП в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Доставка зручною для Вас поштовою службою в Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.