Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування в Киеве.

280грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗлочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування

Навчальний посібник

Хавронюк М.І., Дудоров О.О., Луцик В.В., Задоя К.П., Карчевський М.В.

Книга містить загальну характеристику злочинів проти власності, передбачених кримінальним кодексом України та рекомендації щодо їх правової кваліфікації та методики розслідування. Розрахована на суддів і прокурорів, слідчих і детективів, а також адвокатів, посадових і службових осіб органів Національної поліції, Державного бюро розслідувань, інших органів системи кримінальної юстиції.

Може бути корисною для студентів і слухачів за напрямами підготовки "правознавство" і "правоохоронна діяльність", аспірантів, докторантів і викладачів юридичних закладів вищої освіти, науковців.

Додаткова інформація:

Видавництво Дакор
ISBN 978-617-7020-87-4
Обкладинка М`яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Кількість сторінок 448

Купити Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Злочини проти власності: правова кваліфікація і методика розслідування в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.