Вогнепальна зброя: сучасний стан обігу зброї в Україні в Киеве.

160грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВогнепальна зброя: сучасний стан обігу зброї в Україні

Підручник

Олексій Меше

У підручнику розглянуто питання про обіг вогнепальної зброї в Україні, розкрито зміст сучасного поняття вогнепальної зброї, подано класифікацію зброї та описано процедуру її дослідження під час розслідування злочинів. Висвітлено питання про незаконний обіг вогнепальної зброї та її застосування.

Розраховано на бакалаврів, магістрів, аспірантів юридичних спеціальностей закладів вищої освіти; може бути корисним викладачам, науковцям, співробітникам органів правопорядку, юристам та всім, хто цікавиться питанням зброєзнавства. 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑563‑6
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 206

Купити Вогнепальна зброя: сучасний стан обігу зброї в Україні — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Вогнепальна зброя: сучасний стан обігу зброї в Україні — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Вогнепальна зброя: сучасний стан обігу зброї в Україні - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Вогнепальна зброя: сучасний стан обігу зброї в Україні в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.