Влада і свобода. Реквієм за Нікколо Мак’явеллі в Киеве.

180грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Влада і свобода. Реквієм за Нікколо Мак’явеллі

Наукове видання

Валлє В.

Що є влада і які передумови її злету й занепаду? Якою є влада сьогодні й кому вона належатиме завтра? Ми – свідки трансформації влади: переродження її у нову форму, набуття нею нового змісту у різноманітних сферах суспільного життя. Ми спостерігали крах імперій; ми – очевидці «кольорових» революцій, що час від часу спалахують на Земній кулі. Ми бачили падіння могутніх корпорацій-гігантів і дивуємось злету оригінальних стартапів. Людина з її прагненнями, пристрастями і тривогами, схильністю до добра і зла творить долю людства. Притаманне їй прагнення свободи, яке знаходить ґрунт для реалізації у сучасному світі, визначає зміни у владі. Нехай прозвучить прощанням з владою минулого реквієм за Нікколо Мак’явеллі. Нехай лунатиме похвальна ода владі – тій, що слугує людині й розширює обрії свободи. Тій, джерелом якої є народ.

Додаткова інформація:

Видавництво Юрінком Інтер
ISBN 978-966-667-721-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 232

Купити Влада і свобода. Реквієм за Нікколо Мак’явеллі — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Влада і свобода. Реквієм за Нікколо Мак’явеллі — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Влада і свобода. Реквієм за Нікколо Мак’явеллі - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Влада і свобода. Реквієм за Нікколо Мак’явеллі в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.