Вибрані праці з конституційного і кримінального права. Тихий В.П. в Киеве.

550грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВибрані праці з конституційного і кримінального права. Тихий В.П.

Наукове видання

Упорядники: А.А. Яковлев, О.М. Сарнавський

Вибрані наукові праці включають роботи автора: монографії, наукові статті, тези наукових доповідей, навчальні посібники, конспекти лекцій, розділи підручників і науково-практичних коментарів. Публікації розташовані в системі: з конституційного права – відповідно до структури Конституції України, із Загальної частини кримінального права – Загальної частини Кримінального кодексу України, з Особливої частини кримінального права – ієрархії цінностей: людина, суспільство, держава.

Для наукових співробітників, викладачів, аспірантів, студентів вищих навчальних закладів, практичних працівників, усіх, хто цікавиться науками конституційного і кримінального права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-311-3
Обкладинка Тверда
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 70Х100 1/16
Кількість сторінок 848

Купити Вибрані праці з конституційного і кримінального права. Тихий В.П. — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Вибрані праці з конституційного і кримінального права. Тихий В.П. — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Вибрані праці з конституційного і кримінального права. Тихий В.П. - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Вибрані праці з конституційного і кримінального права. Тихий В.П. в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.