Україна у вогні. Ніч перед боєм. Зачарована Десна в Киеве.

160грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахУкраїна у вогні. Ніч перед боєм. Зачарована Десна

Книга

Довженко О.П.

Серія «Класика української літератури» включає перелік творів видатних українських письменників за програмою Міністерства освіти та науки України для позакласного читання учнів середніх загальноосвітніх навчальних закладів.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
Обкладинка М'яка
Рік видання 2018
Кількість сторінок 192

Купити Україна у вогні. Ніч перед боєм. Зачарована Десна — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Україна у вогні. Ніч перед боєм. Зачарована Десна — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Україна у вогні. Ніч перед боєм. Зачарована Десна - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Україна у вогні. Ніч перед боєм. Зачарована Десна в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.