Українська мова за професійним спрямуванням в Киеве.

405грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахУкраїнська мова за професійним спрямуванням

Підручник

Шевчук С. В., Клименко І. В.

Підручник укладено відповідно до типової програми дисципліни «Українська мова (за професійним спрямування)», затвердженої наказом МОН України від 21.12.2009 № 1150. Структурування матеріалу здійснено відповідно до кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Теоретичний і практичний матеріал згруповано у три змістові модулі. Система вправ і завдань допоможе майбутнім фахівцям набути умінь і навичок професійного спілкування на граматичному, лексичному, стилістичному рівнях. Після кожної теми вміщено запитання і завдання для самоконтролю, індивідуальні проблемні завдання, теми рефератів і наукових повідомлень, які сприятимуть закріпленню вивченого..

Для студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації, тих, хто прагне високої культури спілкування на професійному рівні.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-551-0
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 640

Купити Українська мова за професійним спрямуванням — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Українська мова за професійним спрямуванням — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Українська мова за професійним спрямуванням - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Українська мова за професійним спрямуванням в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.