Трудове право Сполучених Штатів Америки в Киеве.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахТрудове право Сполучених Штатів Америки

Монографія

С.В. Венедіктов

Монографія присвячена дослідженню особливостей правового регулювання трудових відносин у Сполучених Штатах Америки. Проведено загальну характеристику історичного становлення та розвитку трудового права США. Досліджено досвід Сполучених Штатів при формуванні джерел трудового права. Висвітлено механізми реалізації колективно-договірного регулювання праці. З методологічних та практичних позицій розкрито правову природу трудового договору, його сторони та зміст. Охарактеризовано специфіку застосування доктрини «найму за бажанням» при припиненні трудових правовідносин. Проаналізовано судову систему Сполучених Штатів та механізми безпосереднього розв’язання трудових спорів. Зосереджено увагу на позитивних аспектах американського трудового права, які можуть бути враховані в Україні під час подальшого вдосконалення національного трудового законодавства.

Розрахована на науковців, викладачів, докторантів і студентів вищих навчальних закладів юридичної спрямованості та усіх, кого цікавлять питання українського та зарубіжного трудового права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-7067-32-8
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 84х108/32
Кількість сторінок 168

Купити Трудове право Сполучених Штатів Америки — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Трудове право Сполучених Штатів Америки — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Трудове право Сполучених Штатів Америки - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Трудове право Сполучених Штатів Америки в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.