Суд Європейського Союзу: розвиток судової системи та практики тлумачення права ЄС в Киеве.

480грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСуд Європейського Союзу: розвиток судової системи та практики тлумачення права ЄС

Монографія

Т.В. Комарова

У монографії досліджено розвиток судової системи Європейського Союзу та практику тлумачення наднаціонального інтеграційного права Судом справедливості ЄС. При цьому проаналізовано еволюцію становлення організаційної системи Суду справедливості ЄС та системи процесуального права ЄС, яке спрямоване на ефективне здійснення правосуддя. Авторка доводить важливість правотлумачної практики Суду справедливості ЄС для розвитку європейської правової системи та укріплення конституційного статусу установчих договорів. Результатом осмислення правотлумачної практики Суду справедливості ЄС стало виведення особливостей реалізації правосуддя в окремих пріоритетних сферах компетенції ЄС. Проблеми, які досліджуються у монографії, мають значення для України у зв’язку з імплементацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і важливістю судового захисту прав українських приватних осіб в ЄС.

Для науковців, викладачів, аспірантів, правників та всіх, хто цікавиться правом Європейського Союзу.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966-937-478-3
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 528

Купити Суд Європейського Союзу: розвиток судової системи та практики тлумачення права ЄС — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Суд Європейського Союзу: розвиток судової системи та практики тлумачення права ЄС — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Суд Європейського Союзу: розвиток судової системи та практики тлумачення права ЄС - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Суд Європейського Союзу: розвиток судової системи та практики тлумачення права ЄС в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.