Сучасний українсько-англійський словник в Киеве.

180грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Сучасний українсько-англійський словник

Словник

І.І. Борисенко, В.В. Саєнко, Н.М. Конопчук

Словник містить близько 30000 термінів і стійких словосполучень, які предствляють різні галузі права, цивільний та кримінальний процеси. Поряд із юридичною термінологією до словника включені терміни, що найчастіше використовуються у сфері валютно-кредитних відносин, комерції, банківської справи і страхування. Призначений для юристів, бізнесменів, наукових працівників, викладачів, аспірантів та студентів юридичних навчальних закладів, усіх, хто працює з юридичною термінологією..

Призначений для юристів, бізнесменів, наукових працівників, викладачів, аспірантів та студентів юридичних навчальних закладів, усіх, хто працює з юридичною термінологією.

Додаткова інформація:

Видавництво Юрінком Інтер
ISBN 978-966-667-269-1
Рік видання 2019
Кількість сторінок 624

Купити Сучасний українсько-англійський словник — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Сучасний українсько-англійський словник — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Сучасний українсько-англійський словник - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Сучасний українсько-англійський словник в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.