Сучасні методики контент-аналізу в Киеве.

340грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСучасні методики контент-аналізу

Навчальний посібник

Семотюк О., Юзва Л., Костенко Н., Батаєва К.

У навчальному посібнику розглянуті теоретичні та процедурні аспекти контент-аналізу, а також методики дослідження медіа-текстів, медіа-образів, телереклами, кібер-комунікації, шкільних підручників, політичних програм партій, інавгураційних промов президентів тощо.

Для студентів, аспірантів та викладачів соціологічного, гуманітарного та філософського факультетів, факультету журналістики, а також фахівців в галузі політології, візуалістики, комунікативістики, соціології, культурології, теорії освіти, журналістики та філософії.

Додаткова інформація:

Видавництво Кондор
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Кількість сторінок 416

Купити Сучасні методики контент-аналізу — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Сучасні методики контент-аналізу — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Сучасні методики контент-аналізу - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Сучасні методики контент-аналізу в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.