Систематизовані правові висновки Верховного Суду у спорах, що виникають із земельних правовідносин в Киеве.

500грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Систематизовані правові висновки Верховного Суду у спорах, що виникають із земельних правовідносин

Збірник

За заг. ред. В. С. Ковальського

У збірнику відображено всі правові позиції Великої Палати Верховного Суду, об’єднаних палат і палат касаційних судів (постанови, повні тексти яких офіційно опубліковано станом на 09 лютого 2019 року), а також найбільш типові та цікаві позиції Касаційного господарського суду, Касаційного цивільного суду, Касаційного адміністративного суду і Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Крім того висвітлено ключові рішення Європейського суду з прав людини у земельних спорах.

Додаткова інформація:

Видавництво Юрінком Інтер
ISBN 978-966-667-738-2
Рік видання 2019
Кількість сторінок 1072

Купити Систематизовані правові висновки Верховного Суду у спорах, що виникають із земельних правовідносин — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Систематизовані правові висновки Верховного Суду у спорах, що виникають із земельних правовідносин — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Систематизовані правові висновки Верховного Суду у спорах, що виникають із земельних правовідносин - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Систематизовані правові висновки Верховного Суду у спорах, що виникають із земельних правовідносин в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.