Процесуальні документи досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді) в Киеве.

270грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПроцесуальні документи досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді)

Практичний посібник

Гринюк В. О., Крукевич О. М., Погорецький М. А.

У другому виданні науково-практичного посібника наведено типові зразки процесуальних документів досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді) з урахуванням останніх змін і доповнень у чинному кримінальному процесуальному законодавстві України. Пропонуються загальні рекомендації щодо складання процесуальних документів слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді з посиланням на відповідні норми чинного кримінального процесуального та кримінального законодавства України.

Науково-практичний посібник рекомендований співробітникам органів досудового розслідування та прокуратури, адвокатам, суддям, студентам, аспірантам, викладачам і всім іншим, хто цікавиться питаннями кримінального процесу.

Додаткова інформація:

Видавництво Алерта
ISBN 978-617-566-506-0
Обкладинка М’яка
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 274

Купити Процесуальні документи досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді) — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Процесуальні документи досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді) — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Процесуальні документи досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді) - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Процесуальні документи досудового розслідування (слідчого, прокурора, адвоката та слідчого судді) в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.