Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності в Киеве.

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПроблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності

Збірник наукових праць

Федоренко В. Л.

ПМатеріали науково-практичної конференції присвячені актуальним проблемам теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності. Досліджуються питання теорії, історії та методології судової експертизи у сфері інтелектуальної власності, проблеми захисту права інтелектуальної власності в Україні та за кордоном, а також особливості окремих видів судової експертизи в сфері інтелектуальної власності й консолідовані з ними судово-економічні та комп’ютерно-технічні експертизи і експертні дослідження, а також оціночну діяльність об’єктів інтелектуальної власності. Самостійно висвітлюються питання становлення та розвитку Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України. Здійснюється огляд наукової спадщини у сфері судової експертизи з питань інтелектуальної власності, відомого українського науковця, фундатора згаданого Центру, П.П. Крайнєва (1952–2014 рр.) 

Запропоновані матеріали науково-практичної конференції розраховані на судових експертів, оцінщиків, адвокатів, досвідчених і починаючих науковців, магістрів, які спеціалізуються в сфері права інтелектуальної власності, а також на всіх, хто поділяє цінності інтелектуальної власності.

Додаткова інформація:

Видавництво Ліра-К
Обкладинка М'яка
Рік видання 2017
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 212

Купити Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Проблеми теорії та практики судової експертизи з питань інтелектуальної власності в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.