Правові основи судового адміністрування та судової діяльності в Киеве.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПравові основи судового адміністрування та судової діяльності

Навчальний посібник

Л.М. Москвич,О.О. Овсяннікова,І.В Іванцова та ін.

У навчальному посібнику на основі чинного законодавства, практики його застосування і досягнень правової науки розглядаються ключові компетентності щодо адміністрування в суді.

Навчальний посібник розрахований на студентів, слухачів, курсантів юридичних закладів вищої освіти. Книга також буде корисною викладачам, правознавцям-практикам, усім, кого цікавлять правові основи адміністрування у суді.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-596-4
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 396

Купити Правові основи судового адміністрування та судової діяльності — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Правові основи судового адміністрування та судової діяльності — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Правові основи судового адміністрування та судової діяльності - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Правові основи судового адміністрування та судової діяльності в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.