Постанови Пленуму Верховного суду в кримінальному судочинстві в Киеве.

150грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПостанови Пленуму Верховного суду в кримінальному судочинстві

Збірник

Бабенко К. А., Журавель В. І., Кузнєцова Н. С. та ін.

Зміст збірника подано з урахуванням останніх змін до чинного законодавства України. Також читачам пропонуються матеріали довідкового та методичного характеру.

Додаткова інформація:

Видавництво Центр навчальної літератури
ISBN 978-611-01-1223-9
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Кількість сторінок 400

Купити Постанови Пленуму Верховного суду в кримінальному судочинстві — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Постанови Пленуму Верховного суду в кримінальному судочинстві — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Постанови Пленуму Верховного суду в кримінальному судочинстві - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Постанови Пленуму Верховного суду в кримінальному судочинстві в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.