Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 1: Історія держави і права України   в Киеве.

630грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВелика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 1: Історія держави і права України

Наукове видання

В. Д. Гончаренко (голова) та ін.

Видання є систематизованим зводом знань про суспільний, державний лад, джерела й основні інститути права, які характеризують багатовікову історію українського державотворення.

Розраховане на науковців, викладачів, студентів вищих навчальних закладів, а також усіх тих, хто цікавиться історією держави і права України.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-048-8
Обкладинка Тверда бум-вініл
Рік видання 2016
Папір Офсетний
Формат 70х100/16
Кількість сторінок 848

Купити Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 1: Історія держави і права України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 1: Історія держави і права України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 1: Історія держави і права України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Велика українська юридична енциклопедія : у 20 томах. Том 1: Історія держави і права України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.