Основи охорони праці в Україні в Киеве.

340грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахОснови охорони праці в Україні

Навчальний посібник

Вахонєва Т.М.

Навчальний посібник підготовлений у відповідності із обов’язковими вимогами державних освітніх стандартів вищої освіти та відповідає діючим на момент видання нормативним актам.У проведеному дослідженні викладені загальнотеоретичні та практичні питання правового регулювання основних питань охорони праці в Україні.

Навчальний посібник призначений для студентів, викладачів юридичних та інших факультетів, а також практичних працівників.

Додаткова інформація:

Видавництво Дакор
ISBN 978-617-7679-09-6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 508

Купити Основи охорони праці в Україні — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Основи охорони праці в Україні — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Основи охорони праці в Україні - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Основи охорони праці в Україні в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.