Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини в Киеве.

845грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини

Довідкове видання, 2-ге видання, перероблене та доповнене

За редакцією доктора юридичних наук А. В. Столітнього

У виданні з огляду на структуру Кримінального процесуального кодексу України узагальнено практику Європейського суду з прав людини.

Видання розраховане на працівників органів прокуратури, поліції та органів правопорядку, суддів, адвокатів, викладачів і наукових працівників, аспірантів, студентів і курсантів закладів вищої освіти, а також усіх, хто цікавиться проблемами кримінального судочинства.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-573-5
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 70Х100 /16
Кількість сторінок 952

Купити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Кримінальний процесуальний кодекс України з постатейними матеріалами практики Європейського суду з прав людини в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.