Протидія злочинам у сфері використання інформаційних технологій в Киеве.

140грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахПротидія злочинам у сфері використання інформаційних технологій

Інтегрований навчально-практичний посібник

За редакцією М.В. Карчевського

У запропонованому інтегрованому посібнику розкрито питання кримінально‐правової кваліфікації та криміналістичного забезпечення досудового розслідування  «комп’ютерних»  злочинів. Інтегрований посібник – це інформаційний простір, який створено з використанням сучасних технологій навчання та професійного спілкування. Він являє  собою цікаву книжку,  що складається з текстового матеріалу та доступних за допомогою інтернет‐інформаційних ресурсів додаткових даних,  судової практики, відеокоментарів, презентацій,     тестувань, форумів для спілкування. До складу авторського колективу ввійшли представники науки, практики та виробництва.

Посібник розрахований на науковців, викладачів, здобувачів вищої юридичної освіти, а також практичних працівників правоохоронних органів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-591-9
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 188

Купити Протидія злочинам у сфері використання інформаційних технологій — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Протидія злочинам у сфері використання інформаційних технологій — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Протидія злочинам у сфері використання інформаційних технологій - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Протидія злочинам у сфері використання інформаційних технологій в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.