Інформаційне право. Практикум в Киеве.

160грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах



Інформаційне право. Практикум

Навчальний посібник

Т.Г Каткова

Практикум з інформаційного права підготовлено для студентів, які вивчають дисципліну «Інформаційне право», покликаний допомогти їм при вивченні тем з інформаційного права, закріпити отримані на лекціях та в умовах самостійного вивчення теоретичні знання, основні положення національного законодавства та практики Європейського суду з прав людини.

Може бути корисним також для аспірантів та викладачів ЗВО, полегшувати пошук фактологічного матеріалу та його інтерпретацію стосовно конкретних ситуативних завдань. Розрахований на студентів, магістрантів та викладачів закладів вищої освіти. 

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-555-1
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 108

Купити Інформаційне право. Практикум — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Інформаційне право. Практикум — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Інформаційне право. Практикум - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Інформаційне право. Практикум в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.