Адміністративна процедура в Киеве.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАдміністративна процедура

Навчальний посібник

За загальною редакцією І. В. Бойко

У виданні представлено матеріал, що пропонується для вивчення студентами дисципліни «Адміністративна процедура». Зміст навчального посібника відображає структуру програми, за якою дисципліна викладається в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

Для студентів, аспірантів, викладачів закладів вищої освіти, науковців, практикуючих юристів, державних службовців, службовців в органах місцевого самоврядування.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-658-9
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 206

Купити Адміністративна процедура — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Адміністративна процедура — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Адміністративна процедура - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Адміністративна процедура в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.