Науково-практичний коментар Господарського кодексу України в Киеве.

830грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Науково-практичний коментар Господарського кодексу України

Коментар

За заг. ред. В. С. Щербини, Н. Б. Пацурії

У науково-практичному коментарі Господарського кодексу України враховано як зміни до Господарського кодексу України, так і прийняті упродовж 2012-2018 рр. нормативно-правові акти господарського законодавства, спрямовані на регулювання суспільних відносин у сфері господарювання.

Для працівників сфери економіки, юрисконсультів суб’єктів господарювання та органів державної влади і місцевого самоврядування, суддів, прокурорів, адвокатів, науковців та викладачів права, студентів вищих навчальних закладів. 

Додаткова інформація:

Видавництво Юрінком Інтер
ISBN 978-966-667-729-0
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 816

Купити Науково-практичний коментар Господарського кодексу України — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Науково-практичний коментар Господарського кодексу України — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Науково-практичний коментар Господарського кодексу України - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Науково-практичний коментар Господарського кодексу України в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.