Ярослав Мудрий – великий князь Русі

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Ярослав Мудрий – великий князь Русі

Науково-популярний нарис

3-тє видання, доповнене і змінене

Г. Г. Демиденко

У науково-популярному нарисі Г. Г. Демиденка – захоплююча розповідь про життя, державну діяльність і законотворчість великого князя Київської Русі Ярослава Мудрого – сина Володимира І Святославича. Нарис написаний на основі історичних джерел – літописів, хронік, саг, церковних «Сказань», археологічних знахідок, даних нумізматики, праць істориків. Він відтворює складні, драматичні й трагічні події на Русі першої половини ХІ століття, історію правових пам’яток – «Руської Правди», «Устава» Ярослава, начала писаного законодавства Давньоруської держави.

Автор спростовує фальсифікації й «сенсації» в сучасних публікаціях з «альтернативної історії» у літературі, Інтернеті, обвинувачення великого князя Русі у злочинах на шляху до влади, убивстві своїх братів Бориса й Гліба, у непричетності до будівництва Софійського собору та ін.

Книга розрахована на студентів вищих навчальних закладів, старшокласників і широке коло читачів, усіх, хто цікавиться історією Батьківщини, її права, біографіями вітчизняних визначних діячів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-458-888-8
Обкладинка Тверда
Рік видання 2015
Папір Офсетний
Формат 60х901/16
Кількість сторінок 376