Міжнародне право: кіберінфраструктура та охорона здоров’я в Киеве.

300грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережах

Міжнародне право: кіберінфраструктура та охорона здоров’я

Навчальний посібник

В.І. Литвиненко, Ю.П. Лісовська, І.О. Шашкова-Журавель

У навчальному посібнику розглянуто актуальні питання міжнародного права у сучасному кіберпросторі. Окреме місце в кіберінфраструктурі міжнародного права посідає законодавче забезпечення сучасної геодинаміки як системний метод аерокосмічного моніторингу. Висвітлено новий погляд міжнародної юстиції в антикорупційному забезпеченні сучасної системи кіберкапіталу. Також акцентовано увагу на питання трансформації людини та громадянина в генотехнологічній системі клонування з огляду міжнародно-правової потреби врегулювання. При цьому надана нагальна характеристика міжнародно-правового захисту осіб на сучасному ринку праці.

Посібник розраховано на студентів, викладачів та широке кола читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Кондор
ISBN 978-617-7729-41-8
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Кількість сторінок 236

Купити Міжнародне право: кіберінфраструктура та охорона здоров’я — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Міжнародне право: кіберінфраструктура та охорона здоров’я — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Міжнародне право: кіберінфраструктура та охорона здоров’я - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Міжнародне право: кіберінфраструктура та охорона здоров’я в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.