Корпоративне право України: проблеми теорії та практики в Киеве.

320грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахКорпоративне право України: проблеми теорії та практики

Монографія

За загальною редакцією професора В.А. Васильєвої

У колективній монографії окреслено теоретико-правові аспекти становлення і розвитку корпоративного права і корпоративних відносин в Україні, висвітлено наукові погляди на проблематику здійснення корпоративних прав і розпорядження ними, корпоративної власності, правонаступництва в корпоративних відносинах та охорони і захисту корпоративних прав учасників юридичних осіб корпоративного типу, а також здійснено науковий аналіз вітчизняного корпоративного законодавства, особливостей його впливу на практику правозастосування та доведено необхідність приведення окремих положень до законодавства європейських країн.

Видання розраховане на юристів, керівників та учасників господарських товариств, інвесторів, наукових дослідників, викладачів, студентів, а також тих, кого цікавлять проблеми правового регулювання корпоративних відносин.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑541-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2018
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 616

Купити Корпоративне право України: проблеми теорії та практики — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Корпоративне право України: проблеми теорії та практики — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Корпоративне право України: проблеми теорії та практики - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Корпоративне право України: проблеми теорії та практики в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.