Злочини проти порядку проходження військової служби: кримінологічне дослідження в Киеве.

180грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗлочини проти порядку проходження військової служби: кримінологічне дослідження

Монографія

О. М. Артеменко

Монографію присвячено ґрунтовному кримінологічному аналізу найбільш поширеної групи військових злочинів, спрямованих проти порядку проходження військової служби і передбачених статтями 407–409 КК України. У науковій праці надано кримінологічно характеристику досліджуваних злочинів. Вивчено їх кількісні та якісні показники (рівень,структура, динаміка, латентність, географія, «ціна»), досліджено особу злочинця-військовослужбовця, який порушив порядок проходження військової служби, розроблено його типологію. Проаналізовано детермінацію вказаних злочинів, що дало змогу запропонувати комплекс перспективних заходів їх запобігання.

Для працівників органів військової юстиції, військових командирів і начальників, учених, аспірантів, студентів юридичних закладів вищої освіти, а також широкого загалу читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑643-5
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 224

Купити Злочини проти порядку проходження військової служби: кримінологічне дослідження — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Злочини проти порядку проходження військової служби: кримінологічне дослідження — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Злочини проти порядку проходження військової служби: кримінологічне дослідження - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Злочини проти порядку проходження військової служби: кримінологічне дослідження в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.