Запобігання самовільному зайняттю земельної ділянки та самовільному будівництву в Киеве.

100грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗапобігання самовільному зайняттю земельної ділянки та самовільному будівництву

Монографія

За редакцією В.В. Голіни

Монографія присвячена кримінологічним проблемам самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва. На ґрунтовному емпіричному матеріалі наведено кримінологічну характеристику (рівень, структуру, динаміку, латентність, географію, ціну) цього поширеного злочину у земельній сфері. Проаналізовано криміногенні властивості особи злочинця, який самовільно займає земельну ділянку або здійснює самовільне будівництво об’єктів нерухомого майна на ній. Розглядається кримінологічна детермінація даного негативного соціального явища у сфері земельних відносин. З огляду на специфіку самовільного зайняття земельної ділянки та самовільного будівництва запропоновано низку заходів його запобігання та загальносоціальному та спеціально-кримінологічному рівнях.

Для працівників правоохоронних органів, учених, аспірантів, здобувачів, студентів юридичних навчальних закладів та факультетів, а також широкого загалу читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-875-946-8
Обкладинка Тверда
Рік видання 2014
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 212

Купити Запобігання самовільному зайняттю земельної ділянки та самовільному будівництву — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Запобігання самовільному зайняттю земельної ділянки та самовільному будівництву — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Запобігання самовільному зайняттю земельної ділянки та самовільному будівництву - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Запобігання самовільному зайняттю земельної ділянки та самовільному будівництву в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.