Запобігання незаконній порубці або незаконному перевезенню, зберіганню, збуту лісу в Киеве.

200грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахЗапобігання незаконній порубці або незаконному перевезенню, зберіганню, збуту лісу

Монографія

О. В. Заічко

У монографії осмислено кримінологічну природу явища незаконної порубки лісу, розкрито його причини та наслідки для природного середовища, запропоновано шляхи і заходи запобігання його проявам. Установлено, що незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу в основному здійснюються постійними лісокористувачами під час рубок поліпшення якісного складу лісів, суб’єктами підприємницької діяльності, що перебувають у договірних від- носинах із ними, а також іншими особами, які не мають права на ведення лісового господарства та законного доступу до спеціального використання лісових ресурсів. Указується на пов’язаність незаконної порубки лісу з такими видами організованого злочинного бізнесу, як незаконний експорт деревини, несанкціоноване виробництво деревного вугілля, видобування бурштину, самовільна заготівля дров домогосподарствами і незаконна забудова. Запропоновано комплексний підхід щодо запобігання незаконним рубкам лісу та незаконному обігу деревини.

Для наукових та науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти, фахівців з лісівництва, працівників правоохоронних органів, а також усіх, хто цікавиться прикладними питаннями кримінології.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑646-6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 192

Купити Запобігання незаконній порубці або незаконному перевезенню, зберіганню, збуту лісу — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Запобігання незаконній порубці або незаконному перевезенню, зберіганню, збуту лісу — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Запобігання незаконній порубці або незаконному перевезенню, зберіганню, збуту лісу - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Запобігання незаконній порубці або незаконному перевезенню, зберіганню, збуту лісу в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.