Взаємовплив приватного і публічного права: сучасна континентально-європейська теорія і практика в Киеве.

250грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВзаємовплив приватного і публічного права: сучасна континентально-європейська теорія і практика

Монографія

Б.М. Дронів

Монографію присвячено актуальним питанням взаємного впливу приватного і публічного права в умовах поглиблення процесів юридичної конверенції в країнах континентальної Європи. Сформульовано сутність і критерії поділу права на приватне й публічне, систематизовано чинники, що спричиняють їх взаємне проникнення, розкрито основні напрями конвергенції приватного і публічного права. Особливу увагу приділено поглибленню взаємозалежності між нормативно-правовим актом і договором, їх зближенню, виникненню змішаних джерел; проблемним питанням структури правового статусу суб’єктів приватного і публічного права; закономірностям виникнення змішаних інститутів і галузей права.

Для практикуючих юристів, науковців, викладачів, студентів і аспірантів юридичних ЗВО, усіх тих, хто цікавиться проблемами теорії права та юридичної компаративістики.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937-524-7
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 192

Купити Взаємовплив приватного і публічного права: сучасна континентально-європейська теорія і практика — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Взаємовплив приватного і публічного права: сучасна континентально-європейська теорія і практика — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Взаємовплив приватного і публічного права: сучасна континентально-європейська теорія і практика - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Взаємовплив приватного і публічного права: сучасна континентально-європейська теорія і практика в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.