Використання можливостей електронних засобів масової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень в Киеве.

315грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахВикористання можливостей електронних засобів масової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень

Монографія

А.В. Даніель

У монографії здійснено теоретичне узагальнення та запропоновано нове вирішення наукового завдання, суть якого полягає у всебічному дослідженні проблем використання можливостей електронних засобів масової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень, і формування на цій основі висновків, пропозицій та рекомендацій, що відповідають вимогам наукової новизни та мають теоретичне і практичне значення.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів юридичних факультетів закладів вищої освіти, працівників правоохоронних органів, а також широкого загалу читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑691-6
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х90 1/16
Кількість сторінок 192

Купити Використання можливостей електронних засобів масової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Використання можливостей електронних засобів масової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Використання можливостей електронних засобів масової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Використання можливостей електронних засобів масової інформації у розслідуванні кримінальних правопорушень в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.