Стратегія зменшення можливостей учинення злочинів: зарубіжні реалії, перспективи запровадження в Україні в Киеве.

225грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахСтратегія зменшення можливостей учинення злочинів: зарубіжні реалії, перспективи запровадження в Україні

Монографія

М.Г. Колодяжний

Монографія присвячена дослідженню стратегії зменшення можливостей учинення злочинів, більшість напрямів якої є новими для правоохоронної сфери України. У роботі розкриваються теоретичні підвалини формування цього різновиду запобігання злочинності, вивчена нормативно-правова основа реалізації різних заходів указаної стратегії. Здійснена спроба аналізу різноманітних напрямів стратегії зменшення можливостей учинення злочинів, а саме: патрулювання, ситуаційного запобігання, просторової профілактики, програм сусідського спостереження, заходів у межах теорії розбитих вікон, архітектурної профілактики, використання сучасних технологій при профілактиці злочинності, картографування злочинності. Проведена оцінка перелічених складових цієї стратегії з огляду на їх ефективність при запобіганні злочинам і правопорушенням. Дослідження перелічених напрямів щодо мінімізації злочинності наведені на прикладі багатьох західних країн, таких як: США, Велика Британія, Канада, Австралія, країни – члени ЄС. Надані конкретні пропозиції і рекомендації щодо вдосконалення правотворчої та правозастосовної діяльності в Україні з урахуванням сучасного зарубіжного досвіду реалізації зазначеної стратегії.

Для працівників правоохоронних органів, учених, аспірантів, студентів юридичних факультетів та закладів вищої освіти, а також широкого загалу читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑567-4
Обкладинка М’яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х84 1/16
Кількість сторінок 228

Купити Стратегія зменшення можливостей учинення злочинів: зарубіжні реалії, перспективи запровадження в Україні — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Стратегія зменшення можливостей учинення злочинів: зарубіжні реалії, перспективи запровадження в Україні — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Стратегія зменшення можливостей учинення злочинів: зарубіжні реалії, перспективи запровадження в Україні - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Стратегія зменшення можливостей учинення злочинів: зарубіжні реалії, перспективи запровадження в Україні в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.