Мистецтво здобувати та використовувати інформацію щодо особи злочинця в Киеве.

270грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахМистецтво здобувати та використовувати інформацію щодо особи злочинця

Монографія

К.В. Калюга

Монографія присвячена комплексному дослідженню проблеми встановлення особи злочинця засобами традиційних і нетрадиційних методів криміналістики. У ній розкрито теоретичні основи побудови окремої криміналістичної теорії про зовнішні ознаки та властивості особи злочинця. Проведено аналіз, узагальнено проблеми та розроблено практичні рекомендації щодо встановлення особи невідомого злочинця в кримінальному провадженні. Набуло подальшого розвитку використання методу моделювання на початковому етапі розслідування злочинів. У його межах розглянуто сучасні можливості складання «криміналістичного портрета» невідомого злочинця..

Монографія адресована викладачам, молодим науковцям, ад’юнктам, аспірантам, курсантам, студентам і слухачам закладів вищої освіти. Може статив пригоді слідчим, експертам (спеціалістам), оперативним працівникам, прокурорам, суддям та слідчим суддям

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-664-0
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 256

Купити Мистецтво здобувати та використовувати інформацію щодо особи злочинця — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Мистецтво здобувати та використовувати інформацію щодо особи злочинця — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Мистецтво здобувати та використовувати інформацію щодо особи злочинця - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Мистецтво здобувати та використовувати інформацію щодо особи злочинця в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.