Фундаментальні проблеми правового регулювання умов праці і встановлення гарантій для працівників в Киеве.

480грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахФундаментальні проблеми правового регулювання умов праці і встановлення гарантій для працівників

Монографія

О.А. Яковлєв

 Дослідження присвячено аналізу правового регулювання встановлення умов праці в Україні з точки зору його відповідності сучасній концепції «людина як центр правової реальності», коли в основу такого регулювання покладається не правовий припис сам по собі, а потреби і прагнення людини. Такий напрям наукової розвідки зумовлюється насамперед євроінтеграційним курсом України, яка взяла на себе обов’язок привести національне трудове законодавство у відповідність зі стандарта- ми міжнародними і європейського рівня.

 У роботі розкрито правову природу категорії «умови праці», показано вплив трудового права й економіки на становлення умов праці, проаналізовано рівень забезпечення в країні конституційного права на належні, безпечні і здорові умови праці, визначено теоретико-прикладні проблеми правового регулювання встановлення умов праці на централізованому й локальному рівнях, а також проаналізовано атестацію робочих місць за умовами праці, зокрема порушено питання про відповід- ність мети, завдань і процедури вказаної атестації потребам сьогодення. Сформульоано низку науково обґрунтованих пропозицій щодо реального запровадження люди-ноцентристської концепції у правовому регулюванні умов праці в Україні.

Монографія може стати корисною науковцям, юристам-практикам, аспірантам і цікавою для всіх, кого турбують проблеми забезпечення безпеки й охорони здоров’я працівників на робочому місці. Окремі положення наукових здобутків автора мають для правозастосування консультативний характер.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑722-7
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 456

Купити Фундаментальні проблеми правового регулювання умов праці і встановлення гарантій для працівників — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Фундаментальні проблеми правового регулювання умов праці і встановлення гарантій для працівників — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Фундаментальні проблеми правового регулювання умов праці і встановлення гарантій для працівників - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Фундаментальні проблеми правового регулювання умов праці і встановлення гарантій для працівників в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.