Фальшивомонетництво: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання в Киеве.

180грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахФальшивомонетництво: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання

Монографія

М.Г. Колодяжний, О.І. Михалік

Монографію присвячено одному з найбільш суспільно небезпечних проявів злочинності у сфері економіки у вигляді фальшивомонетництва. У роботі на підставі результатів теоретичного й емпіричного дослідження надано розгорнуту кримінологічну характеристику вказаного негативного соціального явища.Здійснено кримінологічний аналіз особи злочинця-фальшивомонетника, проведено його класифікацію. З урахуванням специфіки детермінації фальшивомонетництва, сучасного прогресивного зарубіжного досвіду його запобігання розроблено комплекс перспективних заходів обмеження цього явища в Україні.

Для працівників правоохоронних органів, учених, аспірантів, студентів юридичних закладів вищої освітита факультетів, а також широкого загалу читачів.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑642-8
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84 1/16
Кількість сторінок 232

Купити Фальшивомонетництво: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Фальшивомонетництво: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Фальшивомонетництво: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Фальшивомонетництво: кримінологічна характеристика, детермінація, запобігання в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.