Біоетика кримінально-правового забезпечення протидії злочинності в Киеве.

380грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахБіоетика кримінально-правового забезпечення протидії злочинності

Монографія

Я.О. Триньова

У монографії продовжено розв’язання важливої науково-прикладної проблеми−біоетизації кримінально-правового забезпечення протидії злочинності в якості тенденції розвитку науки кримінального правазапочатковане в попередній роботі автора «Біоетичні проблеми кримінального права України», виданій у 2014 р.Сформульовані автором біоетичні засади праворозуміння та правотворення розглядаються як основне джерело кримінально-правового забезпечення протидії злочинності, на підставі чого пропонується вдосконалення сучасної кримінально-правової доктрини та вітчизняного антикримінального законодавства.

Книга зацікавить усіх, хто, зазирнувши за межі позитивізму, бажає розширити уявлення щодо сутності біоетики, її співвідношення з природним правом та ролі в кримінально-правовому забезпеченні протидії злочинності: до неоюснатуралістської царини праворозуміння та правотворення – епохи Біоетичного Відродження.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑666-4
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х90 1/16
Кількість сторінок 536

Купити Біоетика кримінально-правового забезпечення протидії злочинності — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Біоетика кримінально-правового забезпечення протидії злочинності — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Біоетика кримінально-правового забезпечення протидії злочинності - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Біоетика кримінально-правового забезпечення протидії злочинності в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.