Авторське право і суміжні права в інформаційному суспільстві: європейський досвід в Киеве.

290грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахАвторське право і суміжні права в інформаційному суспільстві: європейський досвід

Монографія

Н.Є.Сорока

Монографія присвячена дослідженню особливостей правового регулювання авторського права і суміжних прав у Європейському Союзі в особливих умовах інформаційного суспільства, що видається вельми актуальним у контексті увідповіднення національного законодавства у сфері інтелектуальної власності нормам права ЄС у рамках Угоди про асоціацію, а також зважаючи на процес формування Вищого суду з питань інтелектуальної власності. Монографія є однією з перших спроб системного аналізу практики Суду ЄС у сфері авторського права і суміжних прав. Основу дослідження становлять понад шістдесят рішень Суду ЄС, об’єднаних у тематичні розділи щодо критеріїв охороноздатності, основних видів використання твору, винятків і обмежень з авторського права, концепції справедливої винагороди. Окремий розділ присвячено важливим питанням використання творів в онлайн середовищі та співвідношення авторського права і фундаментальних прав і свобод.

Для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, працівників органів державної влади, суддів, патентних повірених, адвокатів, фахівців у сфері інтелектуальної власності та широкого кола читачів, котрі цікавляться питаннями авторського права і суміжних прав.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978‑966‑937‑557-5
Обкладинка М'яка
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60х84/16
Кількість сторінок 334

Купити Авторське право і суміжні права в інформаційному суспільстві: європейський досвід — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Авторське право і суміжні права в інформаційному суспільстві: європейський досвід — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Авторське право і суміжні права в інформаційному суспільстві: європейський досвід - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Авторське право і суміжні права в інформаційному суспільстві: європейський досвід в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.