Міжнародне публічне право. Том 1. Основи теорії. У двох томах в Киеве.

290грн.

 

Купити

Поділитися інформацією в соціальних мережахМіжнародне публічне право. Том 1. Основи теорії. У двох томах

Підручник

За редакцією доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України В. В. Мицика

У томі 1 підручника з позицій сучасної науки міжнародного права ХХI століття висвітлено загальнотеоретичні питання міжнародного права, історія його становлення, поняття, юридична природа та характерні особливості. Розглянуто теми суб’єктів, джерел і основних принципів міжнародного права. Приділено увагу питанням визнання і правонаступництва в міжнародному праві, розкрито актуальні проблеми сучасної міжнародної юриспруденції. Висвітлено питання міжнародної відповідальності держав за протиправні діяння, міжнародно-правових санкцій та контрзаходів. За підготовки підручника широко використовувалися міжнародно-правові та національно-правові акти. Підготовлено відповідно до вимог освітньої програми «Міжнародне право» за спеціальністю 293 «Міжнародне право», галузь знань 29 «Міжнародні відносини», освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» та підготовки до Єдиного фахового вступного випробування з права для вступу на магістерські програми за спеціальністю 081 «Право» та 293 «Міжнародне право».

Для бакалаврів, магістрантів, аспірантів та викладачів юридичних закладів вищої освіти і юридичних факультетів, а також осіб, які цікавляться питаннями міжнародного права.

Додаткова інформація:

Видавництво Право
ISBN 978-966-937-479-0
Обкладинка Тверда
Рік видання 2019
Папір Офсетний
Формат 60Х90 1/16
Кількість сторінок 416

Купити Міжнародне публічне право. Том 1. Основи теорії. У двох томах — в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або у Львові в інтернет-магазині видавництва "ПРАВО".

Міжнародне публічне право. Том 1. Основи теорії. У двох томах — замовити в Києві, Одесі, Дніпрі та Львові; в Харкові і Харківській області.

Міжнародне публічне право. Том 1. Основи теорії. У двох томах - купити в Кривому Розі, Полтаві, Запоріжжі, Сумах, Чернігові, Черкасах, Луцьку, Тернополі, Маріуполі, Слов'янську і Краматорську; в Харкові і Харківській області.

Замовити Міжнародне публічне право. Том 1. Основи теорії. У двох томах в Маріуполі, Слов'янську, Краматорську; Замовити доставку поштовою службою в Кривий Ріг, Полтаву, Запоріжжя, Суми, Чернігів, Черкаси, Луцьк і Тернопіль - за найкращою ціною в Україні! Після оформлення замовлення наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження замовлення та даст відповіді на ваші запитання стосовно оплати та доставки.